Lionel Messi

Fc Barcelona 5:2 Lyon

12.03.2009 14:48

Can You Hear Me.mp3 (5,1 MB)(hymna Eura)Omlouvám se za dva vynechané zápasy, protože nejdřív se byl nasranej, že Barca prohrála s Athletikem 3:4, ale nakonec jsem měl radost, když Barca porazila Bilbao a naprosto rozsekala Lyon.

Zápas byl rozhodnut hlavně v prvním poločase a zejména Henry měl svůj den první gól dal po nádherné nahrávce Marqueze a střelu vsunul pod brankáře. Druhý gól dal možná z offsidu, ale byl tam a neni co řešit poté se trefil střelou Eto'o a po něm dal nádherným průnikem gól Messi. Celý zápas měla Barca převahu a udržela si držení míče nad 60% i bez zraněného Puyola. Na začátku poločasu nechala Barca Lyon dvakrát skorigovat, ale v nastaveném čase upravil na 5:2 střídající Keita